Кошик
331 відгук
Интернет-магазин интимных товаров «В постели»
+380636092010
+380636092010
+380686092010
 • picture 1

  Про нас

  Магазин интимных товаров В постели работает с 2009 года. Он создавался в те времена, когда о качестве и безопасности секс-игрушек можно было узнать только на американских и европейских сайтах, а подобрать себе секс-аксессуар можно было исключительно на свой страх и риск. В течении нескольких лет было перелопачено масса информации о материалах, форме и техниках использования игрушек для взрослых, которая была нужна, чтобы выбрать товары для себя, и которой хотелось поделиться с другими. 

  Саме тому головна особливість секс-шопа В ліжку – це якісна інформація про тієї продукції, яку ви бачите на сайті. Ви завжди можете дізнатися особливості використання вподобаної іграшки. Ви зможете підібрати собі інтим-товари не тільки за красою, але і по функціональності і, головне, безпеки.

  Сьогодні секс-шоп В ліжку – це не тільки секс-іграшки і лубриканти, збуджуючі засоби і пролонгатори... У своїх статтях на Bigmir.net, Tochka.net, men's Life, Cosmopolitan, HotMum та інших виданнях я ділюся секретами і техніками приємних і безпечних еротичних ігор. У програмі Вихідний, після опівночі на каналі Тоніс я регулярно розповідаю про найяскравіших іграшки та аксесуари, які допоможуть вам урізноманітнити ваше інтимне життя і вирішити можливі проблеми.

  Я регулярно проводжу тренінги та майстер-класи, на яких ви можете дізнатися все про еротичних іграх, про техніках та особливості стимуляції жіночого і чоловічого тіла для пошуку нових ерогенних зон, розповідаю, як правильно займатися анальним сексом, щоб було не боляче, а приємно, про масаж простати і про багато іншого. Стежте за новинами!

  Магазин В ліжку – це набагато більше, ніж просто каталог товарів. Телефонуйте, пишіть, звертайтесь і отримаєте не тільки приємний і безпечний товар, але і важливу і корисну інформацію, яка допоможе вам зробити інтимне життя краще і яскравіше.

  Контактна інформація компанії «В постели»

  «В постели»
  Торгова компанія
  УкраїнаКиївКиев, ул. Костельная 9
  +380636092010
  +380686092010
  shop@vposteli.uav-posteli.com.uaВ постели
  2009