Кошик
331 відгук
Интернет-магазин интимных товаров «В постели»
+380636092010
+380636092010
+380686092010

3 ідеї, які зроблять масаж для коханого ще приємніше (Cosmo.com.ua, 11.02.2016)

3 ідеї, які зроблять масаж для коханого ще приємніше (Cosmo.com.ua, 11.02.2016)

Дотики c любов'ю

Найважливіше, що ти можеш подарувати в процесі масажу – свою сексуальну енергію, ласку, бажання та любов. Приймаючи ванну, зроби пілінг для тіла, подумки змиваючи з себе всі тривоги і негативні думки, а також роблячи шкіру більш чутливою. Створи особливу атмосферу, яка налаштує тебе на хвилю збудження і чуттєвості – запали свічки, включи повільну музику, зроби так, щоб у кімнаті було досить тепло. Підготуй необхідні аксесуари заздалегідь, щоб не відволікатися на їх пошуки в процесі, запропонуй хлопцеві лягти на живіт і розслабитися. Розітри в своїх долонях трохи ароматного масла і м'яко опустив їх на стопи коханого, не торкаючись шкіри, а тільки зігріваючи теплом. Спробуй вловити його дихання і дихати в його ритмі. Ніжно прогладь все тіло, зачіпаючи чутливі волоски – це викличе у нього хвилю «мурашок». З цього моменту постарайся не втрачати контакт тіла з тілом. Тобі не обов'язково робити якісь особливі руху: просто торкайся руками, грудьми, животом, проведи по шкірі волоссям в ритм музиці і його диханню, чергуй чуттєві ковзання з ледь вловимими торканнями, подумки вкладаючи в кожен рух свої почуття (звичайно ж, тільки хороші) та побажання для нього. Такі ласки не обов'язково закінчуються сексом – цілком можливо, що він щасливо засне в процесі твоїх рухів, розслаблений, наповнений твоєї сексуальністю і ніжністю, а жаркий секс вас буде очікувати вже потім.

Географія

Спробуй відшукати на його тілі точки, найбільш чутливі до пестощів – досліджуй сантиметр за сантиметром, використовуй різні дотику і впливу, щоб створити карту його ерогенних зон. Вона тобі ще не раз стане в нагоді! Пограй з ним на контрасті відчуттів, чергуючи м'які масажні погладжування з інтенсивними проминаниями, ніжні поцілунки і чутливі покусування – прояви всю себе в русі. Деякі чутливі до пестощів ділянки виявляються лише згодом – тому обов'язково повтори маршрут, використовуючи інші дотику і руху. Постарайся как можно дольше не прикасаться к промежности и члену – оставь их на десерт. Экспериментируй с перышками и бусами, попробуй ласкать его, проводя волосами по телу, осторожно используй костяшки пальцев и ногти и внимательно отслеживай реакцию его тела. Вы можете договориться, чтобы он максимально откровенно реагировал и давал тебе понять, что ему нравится, а что – не очень. Но еще лучше, если ты и сама будешь стараться уловить его ощущения – в ответ на приятное воздействие тело подается навстречу, а от неприятного прикосновения слегка отстраняется. 

Горячо-холодно

Запропонуй легкий вечеря в ліжку, з пляшкою охолодженого шампанського у відерці з льодом, фруктами, морозивом. Запали особливі ароматні свічки для масажу, підготуй зігріваючий масажне масло, ментоловую їстівну мастило і гарячий чай. А тепер починай дійство! Нанеси зігріваючий їстівне масло на тіло, а потім погодуй його морозивом, капаючи на шляху до рота на тіло і злизуючи гарячими губами. Головне – не дай хлопцеві замерзнути! Проведи по розігрітій шкіру кубиком льоду і відразу ж зігрій талим теплим воском масажної свічки. Ты можешь набрать в рот прохладное шампанское и влажно целовать каждый сантиметр тела, пока пузырьки будут лопаться у тебя во рту и у него на коже. Но будь осторожна и не используй шампанское на головке члена. Ментоловая смазка также даст ощущение легкой прохлады, а глоток горячего чая, который ты выпила, приятно согреет кожу. Такие контрастные прикосновения, вместе с привычными массажными движениями теплых рук, поцелуями и ласками разбудят чувствительность и обострят его ощущения. Тобі самій вирішувати, зв'язати його і зав'язати очі, або надати йому свободу дій, доповнити масаж палючим ляпанцями чи ні. Читайте також: Топ-5 секс поз, щоб побалувати бойфренда Експериментуй, даруй йому незвичайні задоволення і ласку, поділися з ним своїми ідеями і фантазіями, і вам ніколи не буде нудно в ліжку!

Джерело: Cosmo.com.ua